FUSTAN RRJETE NYLON MINI DRESS S-L

900 LEK

Fustan të brendshmesh të ngushta deri në lëkurë, i bërë nga material najloni transparent emocionues. Është me prerje të ulët në pjesën e përparme dhe të pasme dhe theksohet nga një shtresë ngjyrë ari.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 27138101101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bërë nga materiali elastik najloni
Dekolte me tegel ne ngjyre te arte
Emocionuese dhe transparente!
Fustan të brendshmesh të ngushta deri në lëkurë, i bërë nga material najloni transparent emocionues. Është me prerje të ulët në pjesën e përparme dhe të pasme dhe theksohet nga një shtresë ngjyrë ari.

100% poliamide.

FUSTAN RRJETE NYLON MINI DRESS S-L

900 LEK

Out of stock