Fustan rrjete me dorashka X-PLICIT

2,300 LEK

Ky mini fustan X-Plicit ka të gjitha të çarat ku duhen të zhveshura dhe një dizajn pa rripa. Dorezat e bëjnë kombinimin jashtëzakonisht të nxehtë. Pa rripa. Me doreza. 92% najlon, 8% material elastik

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7225121BLK Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky mini fustan X-Plicit ka të gjitha të çarat ku duhet të zhveshur dhe një dizajn pa rripa. Dorezat e bëjnë kombinimin jashtëzakonisht të nxehtë.

Pa rripa
Me doreza
92% najlon, 8% material elastik

Fustan rrjete me dorashka X-PLICIT

2,300 LEK

Out of stock