Fustan rrjete Epic Night XL

2,000 LEK

Përgatituni për një natë epike! Në këtë mini veshje seksi do të bëheni Mbretëresha e Zemrave. Rrjeta alternative e hollë dhe e trashë krijon një model të ngjashëm me shirita që i jep veshjes një pamje të gjallë dhe në të njëjtën kohë elegante. Falë materialit fleksibël, fustani përqafon kthesat tuaja dhe thekson siluetën tuaj – dizajni gjysmë transparent mundëson pamje joserioze të zemrës suaj. Fustani është i rrumbullakosur nga qafa e mbajtëses së dantellave, e cila gjithashtu sjell një dekolte joshëse. Nata epike e apartamentit nën çati Fustan mini me qafë të lartë Bërë prej 92% najloni, 8% elastanit

Availability: Në gjendje SKU: 800000075059 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përgatituni për një natë epike! Në këtë mini veshje seksi do të bëheni Mbretëresha e Zemrave. Rrjeta alternative e hollë dhe e trashë krijon një model të ngjashëm me shirita që i jep veshjes një pamje të gjallë dhe në të njëjtën kohë elegante. Falë materialit fleksibël, fustani përqafon kthesat tuaja dhe thekson siluetën tuaj – dizajni gjysmë transparent mundëson pamje joserioze të zemrës suaj. Fustani është i rrumbullakosur nga qafa e mbajtëses së dantellave, e cila gjithashtu sjell një dekolte joshëse. Nata epike e apartamentit nën çati Fustan mini me qafë të lartë Bërë prej 92% najloni, 8% elastanit

Fustan rrjete Epic Night XL

2,000 LEK

In stock