-30%

Fustan Penthouse Ride or Die XL

1,400 LEK

Kështu i mbështjellni të gjitha rreth gishtit: ju jeni qendra e vëmendjes në këtë mini fustan të zi, pa telashe! Falë modelit të rrjetës me rrjetë të imët, nuk keni asgjë për të fshehur dhe jeni të mbështjellë në tundim të pastër.

Availability: Vjen së shpejti SKU: P4005911 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kështu i mbështjellni të gjitha rreth gishtit: ju jeni qendra e vëmendjes në këtë mini fustan të zi, pa telashe! Falë modelit të rrjetës me rrjetë të imët, nuk keni asgjë për të fshehur dhe jeni të mbështjellë në tundim të pastër. Në kontrast me këtë janë zonat opake që i japin veshjes së ngushtë një prekje të pafytyrë dhe fshehin bigëzim – diçka për të zbuluar për të dashurin tuaj! Dekolteja e lartë e rrumbullakos dizajnin e këtij fustani joshëse.

Penthouse Ride Or Die
Mini fustan rrjetë pa tela
Bërë nga 92% poliestër, 8% elastan
Klikoni këtu për grafikun e madhësive të Penthouse

Marka Penthouse është penisizëm i veshur! Ky artikull është nga koleksioni Penthouse që ju lejon të festoni veten dhe feminilitetin tuaj me dizajne joshëse, prerje elegante dhe materiale luksoze – çdo ditë! Zgjidhni një mini fustan seksi, një babydoll lozonjare ose një trup të pafytyrë dhe dita dhe nata do të jenë të veçanta me të brendshme nga Penthouse. Jini ndryshe, jini të sigurt, jini të jashtëzakonshëm – jini një vajzë Penthouse!

Fustan Penthouse Ride or Die XL

1,400 LEK

In stock