Fustan Penthouse Love on Fire XL

1,100 LEK

Kthejeni dhomën e gjumit në një pasarelë: në këtë fustan të gjatë ju jeni ylli në tapetin e kuq! Fustani elegant maxi bën përshtypje me pamjen e tij transparente, të shkëlqyeshme që përqafon trupin. Seti përfshin një varg glitter që përputhet me fustanin.

Availability: Në gjendje SKU: P4005485 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kthejeni dhomën e gjumit në një pasarelë: në këtë fustan të gjatë ju jeni ylli në tapetin e kuq! Fustani elegant maxi bën përshtypje me pamjen e tij transparente, të shkëlqyeshme që përqafon trupin. Materiali rrjetë i imët është i kryqëzuar me fije të imta metalike që shkëlqejnë në mënyrë joshëse. Dekolteja V dhe rripat e qafës që bashkohen në pjesën e pasme krijojnë një dekolte seksi. Pamja elegante kompletohet me një hark në shpinë. Seti përfshin një varg glitter që përputhet me fustanin.

Penthouse Dashuri në zjarr
Fustan i tejdukshëm shimmer me tanga
2 copë
Bërë nga 88% najlon, 12% elastan
Klikoni këtu për grafikun e madhësive të Penthouse

Marka Penthouse është penisizëm i veshur! Ky artikull është nga koleksioni Penthouse që ju lejon të festoni veten dhe feminilitetin tuaj me dizajne joshëse, prerje elegante dhe materiale luksoze – çdo ditë! Zgjidhni një mini fustan seksi, një babydoll lozonjare ose një trup të pafytyrë dhe dita dhe nata do të jenë të veçanta me të brendshme nga Penthouse. Jini ndryshe, jini të sigurt, jini të jashtëzakonshëm – jini një vajzë Penthouse!

Fustan Penthouse Love on Fire XL

1,100 LEK

In stock