-30%

Fustan nate Redessia L/XL

4,970 LEK

Ndjehuni seksi në këtë fustan nate që bie në sy! Fustani ka detaje të mrekullueshme të dantellave dhe është pjesërisht e dukshme, gjë që krijon një pamje joshëse. Seti vjen me një tanga seksi që përputhen. Materiali është elastik për një përshtatje të rehatshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: OBS4662 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndjehuni seksi në këtë fustan nate që bie në sy! Fustani ka detaje të mrekullueshme të dantellave dhe është pjesërisht e dukshme, gjë që krijon një pamje joshëse. Seti vjen me një tanga seksi që përputhen. Materiali është elastik për një përshtatje të rehatshme.

Fustan nate Redessia L/XL

4,970 LEK

Out of stock