Fustan Infermiere Love HURTS

4,600 LEK

Ky kostum seksi i shërbëtores është i përsosur për lojëra emocionuese me role! Seti përbëhet nga një trup dantelle me pjesën e sipërme të qafës së xhaketës dhe varëse të lëvizshme, një kapele dhe një fund që përputhet.

Availability: Në gjendje SKU: PL2021-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky kostum seksi i shërbëtores është i përsosur për lojëra emocionuese me role! Seti përbëhet nga një trup dantelle me pjesën e sipërme të qafës së xhaketës dhe varëse të lëvizshme, një kapele dhe një fund që përputhet. Busti i lë të pasmet plotësisht të lira për një pamje provokuese. Falë materialit elastik, kompleti është i rehatshëm për t’u veshur. Plotësojeni këtë pamje me një palë çorape seksi.

Madhësia S/M:
Gjoks 81-91 cm
Ijet 83-96 cm

Madhësia M/L:
Gjoks 86-96 cm
Ijet 91-101 cm

Madhësia L/XL:
Gjoks 91-101
Ijet 96-106 cm

Fustan Infermiere Love HURTS

4,600 LEK

In stock