FUSTAN GJUMI PENTHOUSE

1,700 LEK

Tregojini të dashurit tuaj një histori nate paksa të ndryshme – mundësisht me këtë mini fustan joshës! Fustani është prej rrjetë të hollë që mbështillet rehat rreth formave tuaja dhe ju jep një siluetë femërore.

Availability: Vjen së shpejti SKU: P4006109 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Tregojini të dashurit tuaj një histori nate paksa të ndryshme – mundësisht me këtë mini fustan joshës! Fustani është prej rrjetë të hollë që mbështillet rehat rreth formave tuaja dhe ju jep një siluetë femërore.