Fustan Everything you got dressed black One Size

1,700 LEK

Ju e keni këtë. Ky mini fustan me mëngë të gjata me kuadrate është gjithçka që ju nevojitet për të bërë magji. Fustani i shtrirë që përqafon trupin nxjerr në pah kthesat tuaja trupore dhe ngjitet pas jush.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 757107BLK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ju e keni këtë. Ky mini fustan me mëngë të gjata me kuadrate është gjithçka që ju nevojitet për të bërë magji. Fustani i shtrirë që përqafon trupin nxjerr në pah kthesat tuaja trupore dhe ngjitet pas jush. Vishni brenda dhomës së gjumit ose hipnotizoni jashtë. Ky fustan ka gjithçka që keni.

Fustan mini
100% najlon

Fustan Everything you got dressed black One Size

1,700 LEK

Out of stock