-30%

Fustan Emma Polka

4,200 LEK

Surprizoni partnerin tuaj në këtë kukull lozonjare me printime me pika! Babydoll lidhet në pjesën e përparme me një hark dhe vjen me një tanga seksi. Materiali elastik krijon një përshtatje të rehatshme dhe të bukur.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2140-BLACK- Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Surprizoni partnerin tuaj në këtë kukull lozonjare me printime me pika! Babydoll lidhet në pjesën e përparme me një hark dhe vjen me një tanga seksi. Materiali elastik krijon një përshtatje të rehatshme dhe të bukur.

Fustan Emma Polka

4,200 LEK

Out of stock