Fustan Babydoll Obsessive S/M

4,000 LEK

Set Babydoll me gota dantelle dhe rripa të rregullueshëm. Përfshin tanga që përputhen.

Availability: Në gjendje SKU: 810-BAB-1-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set Babydoll me gota dantelle dhe rripa të rregullueshëm. Përfshin tanga që përputhen.

Fustan Babydoll Obsessive S/M

4,000 LEK

In stock