Fun Factory – Jam Slim Vibrator Neon Orange

3,100 LEK

JAM – I vogël por i fuqishëm!
Po kërkoni cilësi të lartë me çmim buxhetor? E kuptove: takoni JAM, artistin nga familja SlimVIBES, nga FUN FACTORY! Humbni veten në orë të tëra seancash JAM me këtë djalë të vogël.

Availability: Në gjëndje SKU: E29499 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

JAM – I vogël por i fuqishëm!

Po kërkoni cilësi të lartë me çmim buxhetor? E kuptove: takoni JAM, artistin nga familja SlimVIBES, nga FUN FACTORY! Humbni veten në orë të tëra seancash JAM me këtë djalë të vogël. Lëreni muzikantin brenda jush të shijojë valët e intensitetit të lodrës dhe do t’i harroni të gjitha shqetësimet tuaja ndërsa i dorëzoheni momentit. JAM është një miniVIBRATOR që funksionon me bateri që jep pikërisht atë që ju nevojitet. Ashtu si homologët e tij më të mëdhenj JAZZIE dhe JOUPIE, ai është bërë nga silikoni i klasës mjekësore, është i papërshkueshëm nga uji dhe i pajisur me një motor të fuqishëm cilësor Prodhuar në Gjermani. I përdorur nga brenda, JAM kënaqet si një vibrator klasik i shufrës me një majë fleksibël dhe pak të lakuar për të gjetur pikën G dhe për të kënaqur klitorisin. Kur mbahet në pëllëmbën e dorës, mund të përdoret si një atmosferë shtrirjeje për të stimuluar të gjithë trupin, duke përfshirë klitorisin. Lëreni veten të shkoni në një seancë JAM me këtë djalë të vogël, do të shijoni prekjen e tij artistike dhe ndjenjën e ritmit.

MiniVIBRATOR JAM i hollë dhe kompakt është një mjeshtër i improvizimit. Solo ose duet, i butë ose i fuqishëm – është gjithmonë gati për veprim dhe me kënaqësi të bashkohet me fantazinë tuaj. Ky BasicTOY i përballueshëm dhe i funksionuar me bateri fiton mbi të gjithë me cilësinë, dizajnin dhe çmimin e tij.

– MiniVIBRATOR
– Forma e hollë SlimVIBE
– Forma e hollë e bën atë shumë të mirë për femrat dhe çiftet që preferojnë vibratorët e hollë
– Mbulesa silikoni e strukturuar për stimulim intensiv
– Majë e lakuar për të gjetur pikën G
– Shumë kompakt, kështu që kur mbahet në pëllëmbë të dorës, bëhet një vibrator i shtrirë
– Një nivel vibrimi plot gjallëri
– Motor i fuqishëm
– Punohet me bateri vetëm me një bateri AA!
– MOS e hiqni letrën në ndarjen e baterisë!
– Gati per te shkuar! Funksionim i lehtë me kapak “EASY TWIST” i bërë nga plastika ABS miqësore për trupin
– 100% i papërshkueshëm nga uji
– Silikoni prej kadifeje, i shkallës mjekësore me një fund lodrash të këndshme fleksibël – i butë për trupin dhe pa erë!
– Lehtë për t’u pastruar me TOYCLEANER, i krijuar posaçërisht për lodrat silikoni dhe zonën gjenitale… ose me ujë dhe sapun të butë
– Prodhuar ne Gjermani
– Cilësia më e mirë FUN FACTORY për një buxhet të vogël
– BasicTOY ideal
– Në ngjyrë blu të errët ose portokalli neon

Një pasion i përbashkët, dridhje të mira dhe një lojë harmonike me shumë hapësirë ​​për kreativitet, seancat e zgjatura të JAM nuk janë më një kënaqësi ekskluzive eksperimentale për muzikantët. MiniVIBRATOR JAM kompakt është një artist i plotësuar që do të pasurojë jetën tuaj të dashurisë me ritme harmonike dhe dridhje drithëruese. Si një vibrator i hollë me shufër me një majë pak të lakuar dhe fleksibël për pikën G, JAM kënaqet nga brenda. I mbajtur në pëllëmbën e dorës, ai mund të përdoret gjithashtu si vibrator shtrirës për të stimuluar të gjitha zonat e jashtme erogjene. Provoni një seancë JAM dhe përjetoni rrahjet ekstatike të lodrës! Solo ose në duet, ky vibrator është më i vogli i SlimVIBES dhe është gjithmonë i kënaqur të luajë një rol të madh në orkestër!

Me formatin e tij të dobishëm, JAM përshtatet në mënyrë diskrete në çdo çantë dore dhe ashtu si miku i tij JAZZIE, është i lumtur të shkojë në turne me ju për të shfaqur talentet e tij të improvizimit në vendet më frymëzuese. Me vetëm një bateri, JAM është gati për përdorim në çdo kohë, kudo dhe falë vulës së veçantë në kapakun e tij, do të luajë po aq mirë edhe nën ujë.
Kontrolli i lehtë revolucionar me kapakun “EASY TWIST” dhe niveli i pamposhtur i dridhjeve ju lejon të rrëmbeheni plotësisht në moment. Me një partner apo solo, JAM përkëdhel brenda dhe jashtë si një artist i vërtetë dhe nuk pret që t’i kërkohet një encore! Në ngjyrë blu klasike të errët ose në portokalli moderne neoni, është një kthim i vërtetë i kokës në çdo seancë private JAM.

12,7 cm dhe Ø 2,8 cm

Fun Factory – Jam Slim Vibrator Neon Orange

3,100 LEK

In stock