FPPR. Vagina Masturbator – White

2,700 LEK

Shijoni nje stimulim intens dhe te paharueshem me kete masturbatr nga koleskioni FPPR. Masturbatori ka ngjyre te bardhe neutrale dhe forme vagine reale. Pjesa e brendshme ka strukture stimuluese. Mbas perdorimin hiqeni nga kutia dhe pastroheni me uje dhe sapun antibakterial. Ka nje paketim shume diskret.

Availability: Në gjendje SKU: FPPR004 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni nje stimulim intens dhe te paharueshem me kete masturbatr nga koleskioni FPPR. Masturbatori ka ngjyre te bardhe neutrale dhe forme vagine reale. Pjesa e brendshme ka strukture stimuluese. Mbas perdorimin hiqeni nga kutia dhe pastroheni me uje dhe sapun antibakterial. Ka nje paketim shume diskret.

FPPR. Vagina Masturbator - White

FPPR. Vagina Masturbator – White

2,700 LEK

In stock