FPPR. Anus Masturbator

2,100 LEK

Shijoni nje stimulim intens dhe te paharueshem me kete masturbatr nga koleskioni FPPR. Masturbatori ka ngjyre dhe forme anusi reale. Pjesa e brendshme ka strukture stimuluese. Mbas perdorimin hiqeni nga kutia dhe pastroheni me uje dhe sapun antibakterial. Ka nje paketim shume diskret.

Availability: Në gjëndje SKU: FPPR003 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni nje stimulim intens dhe te paharueshem me kete masturbatr nga koleskioni FPPR. Masturbatori ka ngjyre dhe forme anusi reale. Pjesa e brendshme ka strukture stimuluese. Mbas perdorimin hiqeni nga kutia dhe pastroheni me uje dhe sapun antibakterial. Ka nje paketim shume diskret.

FPPR. Anus Masturbator

FPPR. Anus Masturbator

2,100 LEK

In stock