FPPR. Anus Masturbator – White

2,700 LEK

Shijoni nje stimulim intens dhe te paharueshem me kete masturbatr nga koleskioni FPPR. Masturbatori ka ngjyre te bardhe neutrale dhe forme anusi reale. Pjesa e brendshme ka strukture stimuluese. Mbas perdorimin hiqeni nga kutia dhe pastroheni me uje dhe sapun antibakterial. Ka nje paketim shume diskret.

Availability: Vjen së shpejti SKU: FPPR006 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni nje stimulim intens dhe te paharueshem me kete masturbatr nga koleskioni FPPR. Masturbatori ka ngjyre te bardhe neutrale dhe forme anusi reale. Pjesa e brendshme ka strukture stimuluese. Mbas perdorimin hiqeni nga kutia dhe pastroheni me uje dhe sapun antibakterial. Ka nje paketim shume diskret.

FPPR. Anus Masturbator - White

FPPR. Anus Masturbator – White

2,700 LEK

Out of stock