Lubrifikant Flutschi Original

1,800 LEK

Flutschi The Original i njohur me arome qelibari dhe me nje formule te permiresuar per cdo lloj kerkese, me baze uje dhe silikoni. Efekt lubrifikimi i gjate, pa permbajtje vajrash dhe i tretshem ne uje

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06203000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Flutschi The Original i njohur me arome qelibari dhe me nje formule te permiresuar per cdo lloj kerkese, me baze uje dhe silikoni. Efekt lubrifikimi i gjate, pa permbajtje vajrash dhe i tretshem ne uje. I pershtatshem per prezervativet dhe lodrat. Pa paraben.

Lubrifikant Flutschi Original

1,800 LEK

Out of stock