-19%

Flash Cross Nipple Stickers – Black

1,701 LEK

Këto ngjitëse të shndërritshme për thithkat do të sigurojnë vëmendjen që gjoksi juaj meriton! Ngjitëset e thithkave vijnë në dispozicion në dizajn dhe ngjyra të ndryshme, kështu që do të ketë gjithmon një pale që do ti përshtatet stilit tuaj. Zgjidhni të preferuarën tuaj dhe vishini ato me një dekolte të hapur. Ngjitëset e thithkave janë të ripërdorshme nëse hiqen me kujdes.

Availability: Në gjëndje SKU: BI0158 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Këto ngjitëse të shndërritshme për thithkat do të sigurojnë vëmendjen që gjoksi juaj meriton! Ngjitëset e thithkave vijnë në dispozicion në dizajn dhe ngjyra të ndryshme, kështu që do të ketë gjithmon një pale që do ti përshtatet stilit tuaj. Zgjidhni të preferuarën tuaj dhe vishini ato me një dekolte të hapur. Ngjitëset e thithkave janë të ripërdorshme nëse hiqen me kujdes.