Filxhane çaji Mr.Right&Mrs.Always

290 LEK

Filxhanë çaji prej porcelani Mr.Right & Mrs.Always, idelaizuar dhe paketuar të dy në një paketim.

Përmasat: 13x11cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: 78/8323 Kategori:

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Filxhanë çaji prej porcelani Mr.Right & Mrs.Always, idelaizuar dhe paketuar të dy në një paketim.

Përmasat: 13x11cm