-30%

Fetish Kit, Extreme Hogtie

Çmimi origjinal qe: 4,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,360 LEK.

Set i përmbajtjes për adhuruesit e skllavërisë! Prangat dhe prangat e kyçit të këmbës kanë një mbushje të rehatshme dhe mund të rregullohen me mbajtëset e grepit dhe lakut. I guximshëm dhe elastik – perfekt për lojërat e skllavërisë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05440350000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set i përmbajtjes për adhuruesit e skllavërisë! Prangat dhe prangat e kyçit të këmbës kanë një mbushje të rehatshme dhe mund të rregullohen me mbajtëset e grepit dhe lakut. I guximshëm dhe elastik – perfekt për lojërat e skllavërisë.

Fetish Kit, Extreme Hogtie

Çmimi origjinal qe: 4,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,360 LEK.

Out of stock