-25%

Fancy Pearl

4,725 LEK

Klitori dhe vagina juaj do ta dashurojnë këtë objekt seksual të dashur!

Vibratori Pink Pearl me ngacmues në formë fluture për klitorin dhe me bateri që stimulojnë klitorin në maksimum duke i ofruar kënaqësinë e dëshiruar.

Masa e plotë: 22 cm Penetrim i thellë: 11 cm, 3.5 cm diameter. Material: Silikon, ABS. (Ju lutem bateritë i porosisni veçmas: 2 x AAA/micro).

Availability: Në gjëndje SKU: 05767000000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Klitori dhe vagina juaj do ta dashurojnë këtë objekt seksual të dashur!

Vibratori Pink Pearl me ngacmues në formë fluture për klitorin dhe me bateri që stimulojnë klitorin në maksimum duke i ofruar kënaqësinë e dëshiruar.

Masa e plotë: 22 cm Penetrim i thellë: 11 cm, 3.5 cm diameter. Material: Silikon, ABS. (Ju lutem bateritë i porosisni veçmas: 2 x AAA/micro).

Fancy Pearl

Fancy Pearl

4,725 LEK

In stock