Exotiq Nuru Gel – 500 ml

3,000 LEK

Shijonie nje masazh te mrekullueshem me xhelin Exotiq Nuru. Ky xhel ka nje kohezgjatje dhe eshte me i dendur se vajrat e tjere te masazhit. Perfekt per masazhe trup me trup. Eshte i thjeshte per tu pastruar me uje dhe nuk le njolla te roba.

Availability: Në gjëndje SKU: EX-NM-04-500 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijonie nje masazh te mrekullueshem me xhelin Exotiq Nuru. Ky xhel ka nje kohezgjatje dhe eshte me i dendur se vajrat e tjere te masazhit. Perfekt per masazhe trup me trup. Eshte i thjeshte per tu pastruar me uje dhe nuk le njolla te roba.

Exotiq Nuru Gel - 500 ml

Exotiq Nuru Gel – 500 ml

3,000 LEK

In stock