Exotiq Massage Oil Soothing Jasmine – 100 ml

2,100 LEK

Shijoni efektin relaksues te vajit te masazhit Exotiq. Ky vaj masazhi ka nje arome te adhurueshme jasmine. Perdorni pompen per te aplikuar nje sasi te vogel vaji ne duar, ferkoni duar per te ngrohur vajin dhe jeni gati per te dhene nje masazh relaksues. Vaji i masazhit jep nje ndjesi te bute mendafsh dhe ka efekt ushqyes.

Ingredientet:
Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil) Brassica Campestris Seed Oil (Rapeseed Oil), Vitis Vinefera Seed Oil (Grapeseed oil), Parfume (Fragrance), Persea Grattissima Oil (Advocado Oil), Sesamum Indicum Oil (Sesame Oil), Tocopherol (Vitamine E), Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropianol, Limonene, Linalool, Alpha-isomethyl Ionone.

Availability: Në gjendje SKU: EX-AO-02-100 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni efektin relaksues te vajit te masazhit Exotiq. Ky vaj masazhi ka nje arome te adhurueshme jasmine. Perdorni pompen per te aplikuar nje sasi te vogel vaji ne duar, ferkoni duar per te ngrohur vajin dhe jeni gati per te dhene nje masazh relaksues. Vaji i masazhit jep nje ndjesi te bute mendafsh dhe ka efekt ushqyes.

Ingredientet:
Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil) Brassica Campestris Seed Oil (Rapeseed Oil), Vitis Vinefera Seed Oil (Grapeseed oil), Parfume (Fragrance), Persea Grattissima Oil (Advocado Oil), Sesamum Indicum Oil (Sesame Oil), Tocopherol (Vitamine E), Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropianol, Limonene, Linalool, Alpha-isomethyl Ionone.

Exotiq Massage Oil Soothing Jasmine - 100 ml

Exotiq Massage Oil Soothing Jasmine – 100 ml

2,100 LEK

In stock