-30%

Exotiq Massage Oil Basil Citrus – 100 ml

Çmimi origjinal qe: 2,190 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,533 LEK.

Shijoni efektin relaksues te vajit te masazhit Exotiq. Ky vaj masazhi ka nje arome te adhurueshme citrus. Perdorni pompen per te aplikuar nje sasi te vogel vaji ne duar, ferkoni duar per te ngrohur vajin dhe jeni gati per te dhene nje masazh relaksues. Vaji i masazhit jep nje ndjesi te bute mendafsh dhe ka efekt ushqyes.

Ingredientet:

Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil) Brassica Campestris Seed Oil (Rapeseed Oil), Vitis Vinefera Seed Oil (Grapeseed oil), Parfume (Fragrance), Persea Grattissima Oil (Advocado Oil), Sesamum Indicum Oil (Sesame Oil), Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropane, Limonene, Linalool.

Availability: Në gjendje SKU: EX-AO-03-100 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni efektin relaksues te vajit te masazhit Exotiq. Ky vaj masazhi ka nje arome te adhurueshme citrus. Perdorni pompen per te aplikuar nje sasi te vogel vaji ne duar, ferkoni duar per te ngrohur vajin dhe jeni gati per te dhene nje masazh relaksues. Vaji i masazhit jep nje ndjesi te bute mendafsh dhe ka efekt ushqyes.

Ingredientet:

Helianthus Annuus Seed Oil (Sunflower Oil) Brassica Campestris Seed Oil (Rapeseed Oil), Vitis Vinefera Seed Oil (Grapeseed oil), Parfume (Fragrance), Persea Grattissima Oil (Advocado Oil), Sesamum Indicum Oil (Sesame Oil), Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropane, Limonene, Linalool.

Exotiq Massage Oil Basil Citrus - 100 ml

Exotiq Massage Oil Basil Citrus – 100 ml

Çmimi origjinal qe: 2,190 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,533 LEK.

In stock