-20%

Exotiq Body To Body Oil – 500 ml

1,680 LEK

Shijonie nje masazh te mrekullueshem me xhelin Exotiq Nuru. Ky xhel ka nje kohezgjatje dhe eshte me i dendur se vajrat e tjere te masazhit. Perfekt per masazhe trup me trup. Eshte i thjeshte per tu pastruar me uje dhe nuk le njolla te roba.

Availability: Në gjendje SKU: EX-NM-01-500 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijonie nje masazh te mrekullueshem me xhelin Exotiq Nuru. Ky xhel ka nje kohezgjatje dhe eshte me i dendur se vajrat e tjere te masazhit. Perfekt per masazhe trup me trup. Eshte i thjeshte per tu pastruar me uje dhe nuk le njolla te roba.

Exotiq Body To Body Oil - 500 ml

Exotiq Body To Body Oil – 500 ml

1,680 LEK

In stock