EOL Feromonen Parfum Matchmaker Black Diamond – 30 ml

8,900 LEK

Jeni duke kërkuar për partnerin tuaj të ardhshëm? Matchmaker ju ka mbuluar! E krijuar në bashkëpunim me Matchmaker-in legjendar të Milionerit Patti Stanger, kjo aromë e guximshme do t’ju ndihmojë të gjeni dashurinë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: EOL-P-41M Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jeni duke kërkuar për partnerin tuaj të ardhshëm? Matchmaker ju ka mbuluar! E krijuar në bashkëpunim me Matchmaker-in legjendar të Milionerit Patti Stanger, kjo aromë e guximshme do t’ju ndihmojë të gjeni dashurinë. Përzierja e kedrit, rrush pa fara e zezë dhe limonit, së bashku me nuancat e lisit, qelibarit të bardhë dhe myshkut, krijon një aromë simpatike dhe unike. Por kjo nuk është e gjitha, parfumi përmban edhe feromone për t’ju bërë në mënyrë të papërmbajtshme seksi! Dhe me shishen e saj tërheqëse, do t’ju kenë zili të gjithë miqtë tuaj! Çfarë po pret? Merrni shishen tuaj të Matchmaker tani dhe gjeni ndeshjen tuaj të përsosur!

EOL Feromonen Parfum Matchmaker Black Diamond – 30 ml

8,900 LEK

Out of stock