Egg vibrating LUSH CARINA Velvet

9,300 LEK

Lush Carina është këtu për të ofruar kënaqësi me 7 funksione rrotulluese dhe vibruese që lëvizin skajet me teksturë dhe të rrumbullakosura brenda jush për ndjesi të shtuara gjatë përdorimit!

Availability: Në gjendje SKU: 331924 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Egg vibrating LUSH CARINA Velvet

9,300 LEK

In stock