Egg Vibrating HOT FANTASY Felicity

9,200 LEK

Vezë vibruese e bërë nga silikoni dhe ABS me telekomandë (funksionon edhe në 15m), e papërshkueshme nga uji, e ripenisikueshme, me 7 shpejtësi, telekomandë mund të përdoret si vibrator i shtruar, pa ftalate, 10cm i gjatë, Ø 3,7cm

Availability: Në gjendje SKU: 670000031433 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vezë vibruese e bërë nga silikoni dhe ABS me telekomandë (funksionon edhe në 15m), e papërshkueshme nga uji, e ripenisikueshme, me 7 shpejtësi, telekomandë mund të përdoret si vibrator i shtruar, pa ftalate, 10cm i gjatë, Ø 3,7cm

Egg Vibrating HOT FANTASY Felicity

9,200 LEK

In stock