Egg vibrating FIFI Nalone

8,000 LEK

Trajtojeni veten me kënaqësi të jashtme sensacionale dhe me lidhjen shtesë argëtuese të lojës së brendshme ose të përbashkët. Vibratori i klitorit është projektuar në mënyrë ergonomike për kontakt maksimal, ky vibrator kompakt klitoral përmban maja të dyfishta për të rrethuar klitorin tuaj me vibrime të fuqishme dhe për t’ju udhëhequr drejt një kulmi shpërthyes.

Availability: Në gjëndje SKU: E33446 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Trajtojeni veten me kënaqësi të jashtme sensacionale dhe me lidhjen shtesë argëtuese të lojës së brendshme ose të përbashkët. Vibratori i klitorit është projektuar në mënyrë ergonomike për kontakt maksimal, ky vibrator kompakt klitoral përmban maja të dyfishta për të rrethuar klitorin tuaj me vibrime të fuqishme dhe për t’ju udhëhequr drejt një kulmi shpërthyes. Shtojca e fuqishme shtesë mund të përdoret për stimulim të brendshëm ose lojë të përbashkët.

E përkryer për stimulim erotik kudo në trup, majat e forta silikoni si pincë transmetojnë dridhje të qeta por të fuqishme kudo që t’i drejtoni. Përqendroni vëmendjen te thithkat, klitorisin dhe pjesën e brendshme të kofshëve ose ndajeni argëtimin dhe përkëdhelni pikat e ëmbla të të dashurit tuaj për t’i rritur rrahjet e zemrës.

Butonat LED të përshtatshëm për përdoruesit ju vënë në kontroll të plotë të orkestrimit të orgazmave tuaja nëpërmjet 7 shpejtësive dhe modeleve shkëlqyese. Plus, është i rikarikueshëm USB për energji të besueshme dhe miqësore me mjedisin.

Materiali – silikoni, ABS
Pesha – 264 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Cilësimet – 7
I papërshkueshëm nga uji – Po
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal, Stimulimi i klitorit
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Gjerësia – 5,50 cm
Thellësia e futjes – 5,00 cm
Gjatësia – 9,50 cm
Diametri maksimal – 2,60 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Niveli i zhurmës – Normal
Gjatësia e kordonit të karikimit – 90 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Lehtë për t’u pastruar – Po
Varg vizatimi – Po
Pesha e topit – 25 g