Egg Vibrating Bradley Pretty Love

4,600 LEK

Shijoni stimulimin pa duar me Vezën vibruese Bradley. Ai përmban 12 cilësime vibrimi dhe mund të përdoret me një telekomandë. Fusni vezën në mënyrë vaginale me ndihmën e disa lubrifikantëve me bazë uji dhe filloni të luani!

Availability: Në gjendje SKU: BI-014377W Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni stimulimin pa duar me Vezën vibruese Bradley. Ai përmban 12 cilësime vibrimi dhe mund të përdoret me një telekomandë. Fusni vezën në mënyrë vaginale me ndihmën e disa lubrifikantëve me bazë uji dhe filloni të luani! Veza është prej materiali të butë dhe pastrohet lehtë pas përdorimit.

 • 12 cilësime vibrimi
 • Me telekomandë
 • Lehtë për t’u përdorur
 • Material i butë
 • Lehtë për t’u pastruar
 • Ngjyra: vjollce

Gjatësia: 6.50 cm
Diametri maksimal: 2.60 cm

Vetitë

 • I papërshkueshëm nga uji: po
 • Materiali: ABS
 • Lubrifikant i përshtatshëm: Me bazë uji
 • Objektivi i stimulimit: Vagina, klitoris
 • Lehtë për t’u pastruar: po
 • Varg vizatimi: po

Fuqia & Shpejtësia

 • Fuqia e dridhjeve: Dridhje të ndryshueshme
 • Operacioni: Kontrolli me valë
 • Lloji i dridhjeve: Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
 • Cilësimet: 12
 • Fuqia: Bateritë
 • Niveli i zhurmes: Normale

Më shumë specifika

Niveli i përdoruesit: Fillestar
Pesha: 44 gram

Egg Vibrating Bradley Pretty Love

4,600 LEK

In stock