Egg Vibrating Abner Pretty Love

8,900 LEK

Shijoni kënaqësinë pa duar që keni pritur me vezën vibruese Abner. Veza mund të përdoret me ose pa aplikacionin e smartfonit, por do të përfitoni sa më shumë nëse zgjidhni të përdorni aplikacionin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BI-014362HP Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plumb Pretty Love Abner me telekomandë nga App.

Shijoni kënaqësinë në lëvizje me këtë vezë të vogël vibruese me telekomandë tepër diskrete. Ky plumb veze është i lëmuar dhe i rrumbullakosur me një majë të ngushtuar për stimulim të përsosur të saktë dhe është ideal për paralojë dhe stimulim gjatë ditës. Merrni jetën tuaj të dashurisë në

niveli tjetër dhe dorëzojini kontrollin partnerit tuaj dhe futeni këtë bukuri erotike në të brendshmet tuaja, në mënyrë që të merrni kënaqësi të pabesueshme spontane nga duart e partnerit tuaj, pavarësisht vendndodhjes tuaj. I avancuar me vezët e kontrollit të telefonit inteligjent me aplikacione falas, të bëra nga silikoni dhe 12 funksione të ndryshme dridhjeje. Është diçka që definitivisht nuk dëshironi ta humbisni.

Madhësia: 3,3 x 7,5 cm
Pesha: 0,186 g
Fuqia: USB e ripenisikueshme
Ngjyrë: Trëndafili i thellë
Materiali: Silikoni, ABS

Egg Vibrating Abner Pretty Love

8,900 LEK

Out of stock