-30%

Egg mevibrim Anna

3,640 LEK

Luajeni këtë lojë intime dhe sensuale së bashku dhe ndërtoni tensionin ndërkohë që askush nuk e vëren atë që po ndodh. Ajo funksionon thjesht dhe mund ta bëni kudo, në varësi të asaj se sa larg dëshironi të shkoni me të.

Availability: Në gjendje SKU: E27873 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A keni guxim mjaftueshëm t’ia dorëzoni kontrollin tuaj sensual partnerit? Do të dëshironit të befasoheni në një mënyrë shumë të bukur?

Luajeni këtë lojë intime dhe sensuale së bashku dhe ndërtoni tensionin ndërkohë që askush nuk e vëren atë që po ndodh. Ajo funksionon thjesht dhe mund ta bëni kudo, në varësi të asaj se sa larg dëshironi të shkoni me të.

Si punon? Ju vendosni vezën vibruese ANNA në vaginë tuaj dhe ia dorëzoni telekomandën partnerit tuaj. Me këtë telekomandë, partneri juaj do të ketë kontroll mbi mënyrën se si do të ndiheni, sepse telekomanda funksionon në një distancë deri në 10 metra dhe funksionon në 10 nivele të ndryshme dridhjesh! Partneri juaj do të vendosë se çfarë ndjeni dhe kur e ndjeni.

Dëshironi ta mbani veten nën kontroll total? Në këtë rast, thjesht mbajeni telekomandën për vete dhe vendosni kur dhe si e dëshironi!

Zgjeroni horizontin tuaj sensual dhe shijoni dridhjet ndërsa vijnë!

Karakteristikat:
– Materiali: silikoni i butë-i butë i cilësisë së lartë
– Materiale të sigurta për trupin (pa ftalate)
– Nuk ka erë
– E ripenisikueshme me USB (veza)
– 10 mënyra dridhjeje
– I papërshkueshëm nga uji (veza)
– Telekomanda e funksionimit: 10 m.
– Telekomanda punon me 2x bateri AAA (nuk përfshihen

Egg mevibrim Anna

3,640 LEK

In stock