Dildo Ylva & Dite – Rhea

5,900 LEK

Rhea është një dildo i lakuar dhe i përsosur për masazhe anale, me pika g dhe me pika p. Kthesa dhe kreshtat e tij sigurojnë një stimulim shtesë të këndshëm. Kupa e fortë e thithjes lejon që dildo të ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të fortë (për shembull: në dush ose kundër derës).

Availability: Në gjëndje SKU: 2819 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rhea është një dildo i lakuar dhe i përsosur për masazhe anale, me pika g dhe me pika p. Kthesa dhe kreshtat e tij sigurojnë një stimulim shtesë të këndshëm. Kupa e fortë e thithjes lejon që dildo të ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të fortë (për shembull: në dush ose kundër derës).

E përkryer për masazh me pika g ose p
Punuar me dorë në Holandë
Bërë nga silikoni premium 100% i sigurt për trupin

Dildo Ylva & Dite – Rhea

5,900 LEK

In stock