Dildo Ylva & Dite – Icarus

8,400 LEK

Me gjatësinë e tij prej 18,2 cm dhe pamjen realiste të kësaj dildo, Icarus është shtesa perfekte e koleksionit tuaj. Dildo është e përkryer për përdorim vaginal ose anal.

Availability: Në gjëndje SKU: 2805 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me gjatësinë e tij prej 18,2 cm dhe pamjen realiste të kësaj dildo, Icarus është shtesa perfekte e koleksionit tuaj. Dildo është e përkryer për përdorim vaginal ose anal. Për shkak të formës së kokës së penisit, futja e Icarus-it do të jetë e natyrshme dhe realiste. Koka ka një fund të rrumbullakët dhe një pjesë të zgjeruar. Dildo është bërë nga një silikoni i mëndafshtë, i lëmuar, fleksibël por i fortë.

Dildo me topa
Punuar me dorë në Holandë
Bërë nga silikoni premium 100% i sigurt për trupin

Dildo Ylva & Dite – Icarus

8,400 LEK

In stock