Dildo Double Twinzer Purple

3,500 LEK

Dildo double per kenaqesi te dyfishte. Perdoreni per nje penetrim te dyfisht te kenaqshem ose edhe me partnerin

Availability: Në gjendje SKU: 05152130000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo double per kenaqesi te dyfishte. Perdoreni per nje penetrim te dyfisht te kenaqshem ose edhe me partnerin. Dildo i dyfishte i perbere nga material xhelatin lejla dhe i rreshqitshem.  Masa: 33 cm, Ø 3 cm

Dildo Double Twinzer Purple

3,500 LEK

In stock