Dildo Triple Density Cock(balls) 6.5

7,500 LEK

Ky dildo realist 6.5 “Triple Density Cock with Balls nga King Cock Plus ka një bërthamë të fortë dhe një sipërfaqe veçanërisht të butë. Ndihet tamam si origjinali. Sipërfaqja është projektuar në mënyrë realiste, me nyje dhe venat e theksuara, ndërsa Testikujt ndihen po aq realistë si origjinali. Pjesa e mirë ka një filxhan thithës praktik për udhëtime pa duar dhe është në përputhje me rripat.

Availability: Në gjëndje SKU: 05465340000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky dildo realist 6.5 “Triple Density Cock with Balls nga King Cock Plus ka një bërthamë të fortë dhe një sipërfaqe veçanërisht të butë. Ndihet tamam si origjinali. Sipërfaqja është projektuar në mënyrë realiste, me nyje dhe venat e theksuara, ndërsa Testikujt ndihen po aq realistë si origjinali. Pjesa e mirë ka një filxhan thithës praktik për udhëtime pa duar dhe është në përputhje me rripat.