Dildo thrusting Temptasia Lazarus

11,700 LEK

Temptasia Lazarus shtytëse dildo. E lakuar për stimulim të përsosur të pikës G dhe stimulim të pikës P. Krijuar me përpikëri nga silikoni Puria me platin të pastër

Availability: Në gjendje SKU: 331774 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Temptasia Lazarus shtytëse dildo

3 shpejtësi të fuqishme shtytjeje me gjatësi shtytjeje 1,25 inç (3,1 cm)
Krijuar me përpikëri nga silikoni Puria me platin të pastër
E mbështjellë me Ultrasilk të lëmuar saten
Dorezë e gjatë ergonomike për akses dhe rehati optimale
IPX7 i papërshkueshëm nga uji – Plotësisht i zhytur për pastrim të lehtë dhe lojë në banjë ose dush
E lakuar për stimulim të përsosur të pikës G dhe stimulim të pikës P
Gjatësia 10 inç / 25,4 cm
Gjatësia e futshme 4,5 inç / 11,4 cm
Gjerësia 1,5 inç / 3,8 cm

Dildo thrusting Temptasia Lazarus

11,700 LEK

In stock