Dildo THE BOSS STUB

 56.42

Është dizajni ynë më popullor dhe më i pëlqyer. Koka e dildos së THE BOSS është e pabesueshme për masazh me pikën G ose të prostatës, vetë ose me një partner

Availability: Në gjendje SKU: 22804 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

NJË DILDO E MADHE SILIKONI ME FORMË REALISTIKE
ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË DILDO REALISTIKE?
Përgjigja më e qartë është, natyrisht, madhësia e saj, e ndjekur nga afër nga forma e saj më e mirë se sa e vërtetë. Është dizajni ynë më popullor dhe më i pëlqyer. Koka e dildos së THE BOSS është e pabesueshme për masazh me pikën G ose të prostatës, vetë ose me një partner. Boshti i fortë ka mjaftueshëm përkulje për lojë të lehtë dhe silikoni i tij mban lubrifikim, për më shumë jastëk ndërsa luani.

A MUND TA VESH KËTË DILDO TË MADHE SILIKONI NË MIRË PARAQIT?
Për çfarë na merrni? Mendoni se do ta dizajnonim këtë ekzemplar të bukur dhe nuk do t’ju linim ta lidhni me rrip? Jo vetëm që është i shkëlqyeshëm në parzmore, por edhe baza e hollë e bën lojën më seksi me rrip. Në vend që të keni një pllakë të trashë gome mes jush, ju dhe partneri juaj mund të afroheni më shumë se kurrë.

A KA BOSS DILDO BAZË thithëse?
E bën vërtet! Mund të mos duket si ajo, por kjo dildo realiste mund të mbahet në sipërfaqe të lëmuara, të sheshta, si pasqyra dhe mure dushi. Mund ta ngjitni edhe në një dysheme të lëmuar dhe ta hipni.

Dildo THE BOSS STUB

 56.42

In stock