Dildo the BOSS Black

5,700 LEK

Dildo realiste. Projektuar për njerëzit që dëshirojnë madhësinë.
Koka e theksuar masazhon pikën G me çdo shtytje

Availability: Në gjendje SKU: 22808 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo realiste
Projektuar për njerëzit që dëshirojnë madhësinë
Koka e theksuar masazhon pikën G me çdo shtytje
Baza shumë e hollë i lejon çiftet të afrohen më shumë se kurrë
Për t’u lidhur ose ngjitur në një sipërfaqe të sheshtë dhe të lëmuar

 

Dildo the BOSS Black

5,700 LEK

In stock