Sweet Temptations Natural

Sweet Temptations Natural

2,300 LEK

Si i vertete! Per ndjesi te thella dildo ne forme penisi dhe i ndjeshem me koke te plote dhe me ngjitje me thithje ne fund.

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: 05015650000 Kategori: , ,

Përshkrim

Gjatesia:18 cm, Ø 2.9-3.8 cm. Materiali:PVC.

You've just added this product to the cart: