Dildo Super eight orange

8,600 LEK

E butë dhe e butë për ndjenja të mahnitshme!
Dilldo fleksibël Super Eight nga Dillio Platinum është në një dizajn të bukur, klasik dhe të lakuar mrekullisht. Ka brazda të theksuara stimuluese dhe glasa të lehta.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 50020790000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dildo me një filxhan thithës të fortë
Mrekullueshëm i lakuar, fleksibël dhe i përkulur
Brazdat e theksuara stimuluese
Pamje e lehtë
E përputhshme me rrip – perfekt për Body Dock SE
Silikoni me cilësi të lartë, i trajtuar me platin

E butë dhe e butë për ndjenja të mahnitshme!
Dilldo fleksibël Super Eight nga Dillio Platinum është në një dizajn të bukur, klasik dhe të lakuar mrekullisht. Ka brazda të theksuara stimuluese dhe glasa të lehta. Dildo gjithashtu mund të ngjitet mirë në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe për këtë arsye bën të mundur argëtimin pa duar. Dildo është gjithashtu i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret.

Është bërë nga silikoni i trajtuar me platin. Ky material i pastër, i sigurt për ushqim, pa erë dhe pa shije përdoret për qëllime mjekësore dhe është i përsosur për njerëzit me alergji! Ky material ndihmon që dildo të jetë mrekullisht e ngurtë dhe e fortë pa e humbur fleksibilitetin e saj. Silikoni i butë prej kadifeje ndihet i lëmuar dhe mund të futet lehtësisht.

Gjatësia e plotë 21 cm, gjatësia e futjes 19 cm, Ø 3,9 cm.
Silikoni.

Dildo Super eight orange

8,600 LEK

In stock