Dildo Strap-on

6,400 LEK

Dildo natyrale e zbrazët me testikuj për tu lidhur Më shumë ngurtësi, forcë dhe zmadhim për TIM Mund të vishet edhe pa ereksion Si një mjet fiksues për JU Rrip i rregullueshëm Gjithmonë i ngurtë dhe gati! Dildo natyrale e zbrazët e vendosur fort në një rrip elastik të rregullueshëm. Dildo e fortë e fortë me venat dhe glanat e theksuara, të cilat vërehen qartë dhe masazhojnë dhe stimulojnë intensivisht. Ai e vesh atë (edhe pa ereksion!) Për më shumë gjatësi dhe rreth, si dhe ngurtësi dhe forcë – edhe testikujt e tij gjejnë hapësirë ​​në dildon e zbrazët. Ajo gjithashtu mund të vishet për gëzime të lidhura dhe lezbike.

Availability: Në gjendje SKU: 05386800000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo natyrale e zbrazët me testikuj për tu lidhur Më shumë ngurtësi, forcë dhe zmadhim për TIM Mund të vishet edhe pa ereksion Si një mjet fiksues për JU Rrip i rregullueshëm Gjithmonë i ngurtë dhe gati! Dildo natyrale e zbrazët e vendosur fort në një rrip elastik të rregullueshëm. Dildo e fortë e fortë me venat dhe glanat e theksuara, të cilat vërehen qartë dhe masazhojnë dhe stimulojnë intensivisht. Ai e vesh atë (edhe pa ereksion!) Për më shumë gjatësi dhe rreth, si dhe ngurtësi dhe forcë – edhe testikujt e tij gjejnë hapësirë ​​në dildon e zbrazët. Ajo gjithashtu mund të vishet për gëzime të lidhura dhe lezbike.

Dildo Strap-on

6,400 LEK

In stock