Dildo Squirting LoveToy

4,600 LEK

Një dimension shtesë për të pasur një përvojë realiste me dildo: kjo dildo mund të thithë lëngun dhe ta nxjerrë jashtë lehtësisht, me anë të një llambë të butë e të shtrydhur.

Availability: Në gjëndje SKU: 4513 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një dimension shtesë për të pasur një përvojë realiste me dildo: kjo dildo mund të thithë lëngun dhe ta nxjerrë jashtë lehtësisht, me anë të një llambë të butë e të shtrydhur. Dildo ka një kupe thithës të fortë, kështu që mund të ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të fortë për përdorim pa duar. Mbushni llambën me ujë të ngrohtë ose një lubrifikant me bazë uji. Këshillohet që të mos përdorni asnjë lëng të trashë pasi mund të bllokojë tubin.

Dildo Squirting LoveToy

4,600 LEK

In stock