-20%

Dildo Squirting King Cock

Çmimi origjinal qe: 8,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,640 LEK.

Kjo dildo hiper-realiste natyrore madje mund të shuplakë realisht, ashtu si origjinali. Topi i pompës thjesht mbushet dhe futet në fund të boshtit. Pastaj ai katapulton lëngun e zgjedhur nga glans nën presion. Përfshihen 59 ml Lëng Jizzle (spermë artificiale) dhe 29 ml pastrues lodrash.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05422450000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Kjo dildo hiper-realiste natyrore madje mund të shuplakë realisht, ashtu si origjinali. Topi i pompës thjesht mbushet dhe futet në fund të boshtit. Pastaj ai katapulton lëngun e zgjedhur nga glans nën presion. Përfshihen 59 ml Lëng Jizzle (spermë artificiale) dhe 29 ml pastrues lodrash.

Dildo Squirting King Cock

Çmimi origjinal qe: 8,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,640 LEK.

Out of stock