Dildo SO REAL BLACK 20cm

3,000 LEK

Dildo i gjate 8 inch me pamje realistike. I trashe dhe me damare. Me ngjitje me vakum ne baze.

Availability: Në gjëndje SKU: 55077792 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dildo i gjate 8 inch me pamje realistike. I trashe dhe me damare. Me ngjitje me vakum ne baze.

Dildo SO REAL BLACK 20cm

Dildo SO REAL BLACK 20cm

3,000 LEK

In stock