Dildo Silly Willy Addiction

700 LEK

Për shkak të madhësisë së tyre kompakte, këto mini dildo silikoni janë perfekte për fillestarët ose nëse po provoni anale për herë të parë. Këto dildo janë të dizajnuara realisht dhe të bëra nga silikoni i sigurt për trupin për një ndjenjë të rehatshme. Bashkojini ato në çdo sipërfaqe të lëmuar ose të sheshtë me kupën e fortë të thithjes për argëtim pa duar. Dildos janë paketuar veçmas dhe ju merrni 4 nga secila ngjyrë.
Availability: Në gjendje SKU: 87099 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Për shkak të madhësisë së tyre kompakte, këto mini dildo silikoni janë perfekte për fillestarët ose nëse po provoni anale për herë të parë. Këto dildo janë të dizajnuara realisht dhe të bëra nga silikoni i sigurt për trupin për një ndjenjë të rehatshme. Bashkojini ato në çdo sipërfaqe të lëmuar ose të sheshtë me kupën e fortë të thithjes për argëtim pa duar. Dildos janë paketuar veçmas dhe ju merrni 4 nga secila ngjyrë.

Dildo Silly Willy Addiction

700 LEK

In stock