-30%

Dildo silikoni Double

3,780 LEK

“Stimulimi i prostatës dhe pikës g nuk vjen më mirë se sa mirësjellja e kësaj brute madhështore që shtrin gomarin, e cila shpejt do të bëhet e preferuara e fortë në dhomën e gjumit – ose kudo tjetër që dëshironi ta përdorni! 23 cm gëzim të pastër, me një fund të madh me brinjë dhe dorezë e dizajnuar mjeshtërisht për të siguruar që të largoheni shumë herë, çdo herë!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 220021 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

“Stimulimi i prostatës dhe pikës g nuk vjen më mirë se sa mirësjellja e kësaj brute madhështore që shtrin gomarin, e cila shpejt do të bëhet e preferuara e fortë në dhomën e gjumit – ose kudo tjetër që dëshironi ta përdorni! 23 cm gëzim të pastër, me një fund të madh me brinjë dhe dorezë e dizajnuar mjeshtërisht për të siguruar që të largoheni shumë herë, çdo herë!

Dildo e lakuar me cilësi të lartë, me brinjë të mëdha, me dorezë në stilin e topit për argëtim me cilësi të lartë!

DETAJET E PRODUKTIT

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: 230 mm
Gjerësia maksimale: ∅ 32 mm
Gjerësia minimale: ∅ 22 mm
Gjerësia e dorezës: ∅ 35 mm
Pesha: 157g”

Dildo silikoni Double

3,780 LEK

Out of stock