-30%

Dildo silikoni Bim Bam

2,940 LEK

Me formatin e saj të stilit të rruazave anale, lakoren e dallueshme dhe gjatësinë e shkëlqyer 20 cm, kjo bukuri e shkëlqyer krijon stimulim të përsosur të prostatës dhe pikës g. Ai gjithashtu ka një dorezë të dizajnuar me zgjuarsi për t’u siguruar që ju mund t’i përdorni lehtësisht të gjitha ato veçori në përdorim të mirë.

Availability: Në gjendje SKU: 220007 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Me formatin e saj të stilit të rruazave anale, lakoren e dallueshme dhe gjatësinë e shkëlqyer 20 cm, kjo bukuri e shkëlqyer krijon stimulim të përsosur të prostatës dhe pikës g. Ai gjithashtu ka një dorezë të dizajnuar me zgjuarsi për t’u siguruar që ju mund t’i përdorni lehtësisht të gjitha ato veçori në përdorim të mirë. Lehtësojeni veten në butësi me topat më të vegjël, pastaj shikoni nëse mund ta zotëroni të gjithë gjatësinë për kënaqësinë përfundimtare!

DETAJET E PRODUKTIT

Materiali: Silikoni plotësisht i papërshkueshëm nga uji. Është 100% miqësore me trupin për një ndjenjë jashtëzakonisht komode.
Ngjyra: E zezë
Gjatësia totale: 200 mm
Gjerësia maksimale e rruazave: ∅ 38 mm
Gjerësia minimale e rruazave: ∅ 15 mm
Gjerësia e dorezës: ∅ 27 mm
Pesha: 97g

Dildo silikoni Bim Bam

2,940 LEK

In stock