-30%

Dildo Seth Gamble

7,630 LEK

Me dildo tepër realiste nga seria Signature Cocks, do të përjetoni stimulim super emocionues! Kjo dildo është modeluar sipas penisit të yllit të famshëm porno Seth Gamble! Dildo është bërë nga Ultraskyn dhe pjesa e jashtme ndihet e butë, me vena dhe një glans dhe skrotum të gjallë.

Availability: Në gjendje SKU: 8160-20-BX Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Me dildo tepër realiste nga seria Signature Cocks, do të përjetoni stimulim super emocionues! Kjo dildo është modeluar sipas penisit të yllit të famshëm porno Seth Gamble! Dildo është bërë nga Ultraskyn dhe pjesa e jashtme ndihet e butë, me vena dhe një glans dhe skrotum të gjallë. Bërthama është mjaft e fortë për depërtim fantastik. Sistemi i lëvizshëm Vac-U-Lock ju mundëson të përdorni edhe dildo pa duar: vendosni filxhanin e thithjes në një sipërfaqe të lëmuar dhe lëreni veten. Ju mund ta përdorni këtë dildo me parzmore për më shumë larmi me partnerin tuaj.

Përdorni një lubrifikant me bazë uji. Pastroni lehtësisht dildon me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash dhe ruajeni në çantën e lodrës së përfshirë.

Dildo Seth Gamble

7,630 LEK

In stock