Dildo Selopa Natural 17cm

7,400 LEK

Ky dildo i ngjashëm me jetën pozon aty ku e vendosni me një shufër metalike fleksibël brenda dhe është jashtëzakonisht realist në formën, teksturat dhe materialin me dy shtresa që lëviz si lëkurë e vërtetë.

Availability: Në gjendje SKU: 841088 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Ky dildo i ngjashëm me jetën pozon aty ku e vendosni me një shufër metalike fleksibël brenda dhe është jashtëzakonisht realist në formën, teksturat dhe materialin me dy shtresa që lëviz si lëkurë e vërtetë.

Lartësia:  23,5 cm
Thellësia: 7,6 cm
Gjerësia: 7,6 cm
Gjatësia e futshme: 15,9 cm
Diametri i futshëm: 4,3 cm
Bërë nga TPE “Flexskin True Feel” pa ftalat dhe lateks
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Kupa thithëse e lëvizshme me vidë

Dildo Selopa Natural 17cm

7,400 LEK

In stock