Dildo RealNature Boy

4,700 LEK

Një djalë vërtet i madh! Dildo natyrale me ngjyrë të lëkurës Real Nature Boy S nga Realistixxx me glans, venat dhe testikujt e shëndoshë për një strukturë sipërfaqësore me stimulim intensiv. Këndshëm fleksibël dhe me një filxhan thithës. E përkryer për lojëra të egra të dashurisë të të gjitha llojeve.

Availability: Në gjëndje SKU: 05374970000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një djalë vërtet i madh! Dildo natyrale me ngjyrë të lëkurës Real Nature Boy S nga Realistixxx me glans, venat dhe testikujt e shëndoshë për një strukturë sipërfaqësore me stimulim intensiv. Këndshëm fleksibël dhe me një filxhan thithës. E përkryer për lojëra të egra të dashurisë të të gjitha llojeve.